Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

O nas

PROfesjonalna technika dla inicjatyw ARTystycznych  oparta o doskonały sprzęt i fachową ekipę


PRO-ART to kompleksowa produkcja techniczna imprez masowych. Należy do małej grupy firm w Polsce, specjalizujących się w kompleksowej realizacji technicznej przedsięwzięć artystycznych, poczynając od tych najmniejszych po wielkie, prestiżowe wydarzenia medialne.

To już 12 lat firmy, a 20 lat doświadczenia w branży eventowej. Cały czas zajmujemy się m.in. budową scen, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem festiwali, koncertów, imprez sportowych i firmowych, widowisk oraz spektakli. Chętnie podejmujemy się produkcji technicznej imprez o charakterze masowym jak i okolicznościowym. Z zaangażowaniem wykonujemy także nietypowe zlecenia.

PRO-ART od początku swej działalności jest nieprzerwanie związany z Rzeszowem i Podkarpaciem, jednak dzięki dobrej renomie jest znany i rozpoznawany zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Po wielu latach ciężkiej pracy, gromadzenia nowoczesnego sprzętu i cennych, rozwijających doświadczeń, możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy najlepszą w regionie firmą z branży.

Aktualnie firma może pochwalić się kompleksową realizacją techniczną kilku tysięcy imprez oraz prestiżowymi współpracami z ogólnopolskimi mediami oraz koncernami przy realizacji wydarzeń publicznych jak i komercyjnych.

Poprzez fachowość i doświadczenie, jak również niezawodną jakość usług firma PRO-ART wielokrotnie przyczyniła się do komercyjnego i medialnego sukcesu niejednego wydarzenia zarówno o znaczeniu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Współpracując z PRO-ART nie działasz z agencją pośredniczącą. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą wszystkich oferowanych usług, profesjonalistami, którzy biorą pełną odpowiedzialność za swoją pracę.

Kompetencje      

PRO-ART to ludzie wyjątkowi, a głównym kryterium dobierania współpracowników jest ich zaangażowanie, niezawodność i ciągła chęć rozwoju. PRO-ART to zespół ludzi obdarzonych wizją  i kreatywnością. Każde nowe zadanie traktujemy jak wyzwanie. Pracownicy firmy to najlepsi na rynku fachowcy – realizatorzy dźwięku i oświetlenia, pracownicy obsługi technicznej, cechujący się niezawodnością, szybkością działania, a jednocześnie pełnym zaangażowaniem i estetyką wykonania.
 
Profil działalności firmy PRO-ART związany jest z wysokimi wymaganiami natury technicznej. Implikuje to potrzebę posiadania wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz konieczność ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Wiedza kadry realizującej, oparta jest na wykształceniu kierunkowym – studiach reżyserii dźwięku oraz studiach muzycznych. Dodatkowo, by nadążyć za błyskawicznym rozwojem technologii w dziedzinie, którą się zajmujemy uzupełniamy swoją wiedzę poprzez specjalistyczne szkolenia.

Dźwięk i światło to dla nas praca, którą zawsze wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Możesz być pewny, że zamówiona usługa, kupiony lub wynajęty sprzęt będzie najwyższej jakości.

Dlaczego my?        

  • Kompleksowość świadczonych usług
  • Sprzęt renomowanych marek
  • Doświadczenie podparte referencjami
  • Setki zadowolonych klientów
  • Fachowe doradztwo

Wszystko robimy po to aby dźwięk był jeszcze doskonalszy, światło miało więcej efektownych barw, a scena była bezpieczna i wygodna.


NASZA PRACA to WASZA gwarancja
wyzwania techniczne podejmujemy z ambicją


Wzbogaceniem oferty produkcji technicznej imprez jest oferta instalacji audiowizualnych w obiektach użyteczności publicznej oraz NOWOŚĆ e-sklep. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładkach. Zapraszamy!
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu