Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Festiwal Piosenki Żeglarskiej z PRO-ART

Teren Centralnej Bazy WOPR w Polańczyku w dniach od 11 do 12 sierpnia br. był miejscem wyjątkowego wydarzenia jakim z pewnością był Festiwal Piosenki Żeglarskiej, zorganizowany przez Bieszczadzkie Wodne Pogotowie Ratunkowe oraz PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa.

Honorowy patronat nad Festiwalem sprawował Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wójt Gminy Solina, patronat medialny TVP3 Rzeszów, Radio Rzeszów oraz Super Nowości, natomiast głównym sponsorem była firma Muszynianka.

Malownicze bieszczadzkie pejzaże, lazurowe solińskie jezioro, spragnieni atrakcji i rozrywki urlopowicze, wszystko to sprawiło, że wieczory pod gwieździstym solińskim niebem z piosenką szantową w wykonaniu EKT Gdynia, Orkiestry Dni Naszych, Atlantydy i Yank Shippers, zapadną w naszej pamięci na bardzo, bardzo długo, być może do następnej edycji Festiwalu w przyszłym roku.

Zgromadzeni nad jeziorem solińskim turyści, żeglarze i kuracjusze prócz uczestnictwa w wieczornych koncertach, brali również udział w licznych konkursach, turniejach, grach, maratonach, czy pokazach ratownictwa wodnego i skoków spadochronowych.

Tegoroczna bogata i atrakcyjna oferta Festiwalu z pewnością przyczyniła się do wysokiej frekwencji jego uczestników, którzy nie mogli narzekać na brak rozrywki, czy wakacyjną nudę.

PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa pragnie podziękować wszystkim Państwu – uczestnikom tego wydarzenia, za wspólną, niezapomnianą zabawę nad brzegami jeziora solińskiego. Zapraszamy już za rok. Dziękujemy!
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu