Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Letni Piknik Rodzinny z Gwiazdami w Sędziszowie Małopolskim

Letni Piknik Rodzinny z Gwiazdami, już za nami. Dzięki Firmie PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa, 15 sierpnia br. na stadionie klubu sportowego „Lechia” w Sędziszowie Małopolskim, bawiło się kilka tysięcy miłośników dobrej rockowej muzyki, w wykonaniu renomowanych gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak również początkujących adeptów mocnego grania.

Wspaniała, słoneczna, letnia pogoda, jak również gorąca i żywiołowa publiczność, stworzyły niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia. Na scenie PRO-ART, w deszczu iluminacji świetlnych i gromkich braw, wystąpili zespół Black Chasm oraz grupa Ratatam uczestnik koncertu „Premier” na Festiwalu Opole 2007.

Uwieńczeniem Pikniku był wspaniały i niepowtarzalny koncert gwiazdy wieczoru, królowej polskiego rocka, jak zawsze żywiołowej i energetycznej Eweliny Flinty, laureatki opolskich „Superjedynek” w 2004 i 2005 roku, która swym występem rozpaliła do czerwoności już gorącą sędziszowską publiczność.

Wspólnie bawiliśmy się do późnych godzin nocnych w trakcie dyskoteki pod gwieździstym niebem w malowniczym Sędziszowie Małopolskim, w rytm dyskotekowych hitów.

Mamy nadzieję, że nasze starania zyskają uznanie w Państwa oczach, a doskonała zabawa i profesjonalizm będą znakiem rozpoznawczym Firmy PRO-ART. Dziękujemy!!!
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu