Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Wakacyjna Konstelacja Gwiazd z PRO-ART

Szanowni Państwo! Wakacje 2007 niepostrzeżenie i bezpowrotnie przeminęły, zostawiając nam wszystkim moc niezapomnianych wspomnień, wakacyjnych miłości, wrażeń i tęsknoty. Gorący wakacyjny okres to dla większości z Państwa radosny wypoczynek. Dla PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa to czas wytężonej i wzmożonej pracy nad kompleksową realizacją, profesjonalnych produkcji największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Firma PRO-ART to zespół ludzi, traktujących każde nowe zadanie jak swoistego rodzaju wyzwanie, bez względu na miejsce i czas jego realizacji. Wszystko co wykonujemy, robimy jak najlepiej, bo jest to naszą pasją i sposobem na życie. Nasi ludzie, najlepsi na rynku realizatorzy dźwięku i pracownicy obsługi technicznej, cechujący się fachowością, niezawodnością, szybkością, a jednocześnie pełnym zaangażowaniem, i niezawodnością, włożyli w realizację wakacyjnych produkcji maksimum swych umiejętności.

A wszystko to w myśl naszego motta: „przedstaw nam Swoje marzenia, a my je urzeczywistnimy…”

W trakcie upalnych, gorących wakacyjnych miesięcy przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy kilkanaście barwnych, widowiskowych i niezapomnianych produkcji na terenie całej Polski, na których każdorazowo bawiło się po kilkanaście tysięcy, spragnionych miłośników dobrej muzyki.

Wyprodukowaliśmy m.in. koncerty takich znanych gwiazd, jak:

Doda
Najpopularniejsza obecnie artystka pop w Polsce, była wokalistka grupy Virgin, z którą w 2005 r. na festiwalu w Sopocie, zdobyła nagrodę publiczności (Słowika Publiczności) za wykonaną piosenkę „Znak pokoju”, hołd dla papieża Jana Pawła II. O jej rozwijającej się, niebanalnej karierze świadczą dalsze liczne nagrody m.in. na festiwalu Opole 2006 artystka odebrała Superjedynkę za najlepszą płytę roku 2005/2006 i wygrała konkurs premier. Kolejnymi nagrodami były najlepszy występ na festiwalu TOP trendy i statuetka MTV za najlepszy teledysk do piosenki "Szansa". W październiku 2006 roku odebrała 2 statuetki w kategoriach "Osobowość TV" i "Najlepszy Artysta" stacji telewizyjnej TV JETIX. Premiera jej solowej płyty Diamond Bitch miała miejsce 27 lipca br. i już dzień przed premierą pokryła się złotem, co oznacza niezwykły sukces piosenkarki. Realizowane przez PRO-ART koncerty Dody, to niezapomniane spektakle, widowiska światła i dźwięku, na które ściągnęły tłumy miłośników muzyki, niezależnie od wieku.

Łzy
Jeden z najpopularniejszych obecnie polskich zespołów muzyczny grających pop-rocka. Do największych przebojów tej grupy należą „Agnieszka, Oczy szeroko zamknięte, Gdybyś był oraz Narcyz”. O popularności Łez świadczy liczba ponad 250 zagranych koncertów. W 2002 roku wystąpili w konkursie premier w Opolu z piosenką „Jestem Jaka Jestem”, nagrodę publiczności w konkursie premier zdobyli w Opolu w 2003 roku z piosenką „Oczy szeroko zamknięte”, oraz w konkursie w 2006 roku z piosenką „Gdybyś był”. Łzy brały udział w krajowym festiwalu "Eurowizja 2004", zajmując II miejsce. W dorobku Łez znajdują się też dwie "Superjedynki 2004", które zdobyli w kategoriach Zespół Roku oraz Przebój Roku (za Oczy szeroko zamknięte). W lipcu 2006 roku czytelnicy Gali i słuchacze Radia ZET wybrali „Oczy szeroko zamknięte” jednym z Polskich Przebojów Wszech czasów.

Patrycja Markowska
Jedna z najpopularniejszych piosenkarek rockowych młodego pokolenia, obdarzona wyjątkowym, energetycznym głosem i niespotykaną charyzmą. Jest córką lidera zespołu Perfect – Grzegorza Markowskiego. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2001, wydając debiutancki album Będę silna. Płyta okazała się wielkim sukcesem i otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii "debiuty”. 10 marca 2003 roku została wydana premierowa płyta Radia RMF FM - "Moja i Twoja muzyka", na której Patrycja Markowska w duecie ze swoim ojcem wykonuje cover duetu Tiny Turner i Dawida Bowie w wersji polskiej "Kołysanka". Z utworem "Tak o mnie walcz" Patrycja startowała w konkursie premier na 41. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2004 roku. W roku bieżącym piosenka wykonywana przez Patrycję w Opolu, pt. „Świat się pomylił” zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie "Premiery" oraz nagrodę dziennikarzy. To niewątpliwie ukoronowanie dotychczasowej świetnie rozwijającej się kariery tej jakże utalentowanej artystki, która również i na koncertach organizowanych przez PRO-ART gromadziła tysiące fanów, dając wszystkim chwile niezapomnianych wzruszeń.

Anita Lipnicka & John Porter
To znakomity duet, zarówno zawodowo jak i prywatnie, utalentowanej byłej wokalistki zespołu Varius Manx Anity Lipnickiej i Johna Portera, artysty znanego z grup Maanam i Porter Band, a także działalności solowej. W 2003 roku ukazał się pierwszy album sygnowany nazwą Lipnicka i Porter zatytułowany "Nieprzyzwoite piosenki" ("Bones of Love", "Then & Now"). Jego następcą był "Inside Story" wydany we wrześniu 2005 roku ("Hold On", "Death of a Love", "Tell Me, Tell Me").

IRA
Popularna grupa rockowa, zadebiutowała na przełomie lat 80-tych i 90-tych, odnosząc wówczas swe największe sukcesy. Któż z nas nie pamięta, takich przebojów jak "Mój dom", które odniosły niebywały wręcz sukces, zapewniając grupie błyskawiczny awans do grona absolutnej czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje ("Nadzieja", "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara") do dziś rozgrzewają publikę do czerwoności podczas koncertów zespołu. Pod koniec lat 90-tych IRA, zawiesiła działalność by powrócić po 7 latach przerw, wydając w 2002 roku album "Tu i teraz". Od swego triumfalnego powrotu grupa nieustannie święci sukcesy, bijąc niekwestionowane rekordy frekwencji fanów na swych dynamicznych, energetycznych i porywających koncertach.

Piasek
Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Jego talent, charyzma i nieprzeciętny głos stawiają go w szeregu gwiazd zarówno muzyki rockowej jak i popu. Zadebiutował w 1992 roku jako wokalista rockowej grupy MAFIA. Wraz z zespołem nagrał 3 płyty: "Mafia", "Gabinety" i "FM". Płyta "FM" sprzedana w ponad 100 tysiącach egzemplarzy w ciągu 3 miesięcy otrzymała miano "Platynowej Płyty". Ogromnym sukcesem okazał się album SAX and SEX nagrany z Robertem Chojnackim w 1995 roku. Piasek jest artystą, którego sukcesy potwierdzają liczne prestiżowe nagrody miedzy innymi: "Fryderyk", "Machiner", "Playbox", "Złoty Mikrofon", "Srebrne Otto", "Dance Music Award".

Szanowni Państwo! Koniec wakacji nie oznacza, iż PRO-ART spocznie na laurach, wprost przeciwnie jest to dla nas okres wytężonej i ciężkiej pracy, czas stałego podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług, a wszystko w trosce o to, aby nasi Klienci otrzymywali zawsze profesjonalny, wysokiej jakości produkt. Państwa satysfakcja jest dla nas najwyższą ocena.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu