Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

PROMOCJA !!! Profesjonalizm dużych scen w małym wykonaniu na firmowe eventy

Oferta promocyjna PRO-ART

Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, jak również w trosce o naszych stałych Klientów, wprowadza do swego bogatego wachlarza oferowanych usług, nowy produkt – profesjonalną, małą estradę firmy LAYHER /o wymiarach 6 x 6/ z zadaszeniem i okotarowaniem w promocyjnej cenie 1800 PLN.

PRO-ART jako jedyna obecnie firma w kraju posiada najnowszy kompletny, system budowy scen EV 104, oraz system konstrukcji ALLROUND firmy LAYHER. Jest to system wielofunkcyjny, umożliwiający budowę bardzo stabilnej konstrukcji wielopoziomowej estrady o dowolnej wysokości, także w terenie o dużych nierównościach. Tylko ten system uznany na świecie, akceptują największe gwiazdy sceny muzycznej. Nasz produkt skierowany jest przede wszystkim do Firm organizujących różnego typu eventy firmowe m.in. imprezy integracyjne, imprezy plenerowe i pikniki, targi, wystawy, promocje produktów i usług, itp.

PRO-ART zdaje sobie sprawę z faktu, iż profesjonalna estrada jest integralną i istotna częścią każdej produkcji, to tutaj mają miejsce wydarzenia, które na długo zapadają w pamięci ich uczestników. Estrada światowej marki, gwarantuje pełen profesjonalizm produkcji, podnosi rangę i prestiż danej imprezy, wpływając korzystnie na ogólny wizerunek planowanego przez Państwa wydarzenia.

Dlatego też przy wyborze partnera do obsługi Państwa eventu, postawcie na PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu