Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

PRO-ART na Forum Ekonomicznym w Krynicy

6 września br. Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa wzięła udział w XVII Forum Ekonomicznym w Krynicy, zwanym Davos Europy Środkowo Wschodniej, realizując koncert Anity Lipnickiej & Johna Portera.

Koncert przygotowany był w ramach bankietu wydanego dla uczestników Forum przez Firmę Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Spółka Akcyjna. Tegoroczna edycja Forum Ekonomicznego zgromadziła blisko 3 tys. uczestników, reprezentujących ok. 60 krajów Europy, Ameryki Północnej i Azji. Rekrutujących się z kręgów politycznych – rządowych i parlamentarnych, a także ze środowisk biznesowych, gospodarczych, naukowych oraz pozarządowych. Dlatego też bankiet wydany przez PGNiG był wyjątkowym, ekskluzywnym i prestiżowym wydarzeniem, skupiającym śmietankę towarzyską, europejskich i światowych decydentów. Impreza ta była również wyzwaniem dla nas Firmy PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa. Realizując profesjonalnie to przedsięwzięcie, skorzystaliśmy z najnowocześniejszego posiadanego przez nas sprzętu w zakresie realizacji światła, dźwięku i estrady.

Koncert wyjątkowych artystów, jakim z pewnością są Anita Lipnicka & John Porter, wprowadził niepowtarzalny nastrój sprzyjający kuluarowym rozmową biznesowym. Dzięki czemu można było chłonąć subtelne dźwięki i niebanalny przekaz płynący ze sceny, jednocześnie tocząc poważne rozmowy gospodarczo – ekonomiczne. Sentymentalne utwory tak spodobały się zgromadzonym, że artyści wykonywali kolejne bisy.

Sukces imprezy zorganizowanej przez Firmę Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Spółka Akcyjna, jej medialny i marketingowy oddźwięk jest również sukcesem i powodem do satysfakcji firmy PRO – ART.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu