Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Dni Miasta Łańcuta z PRO-ART, za nami

W dniach 14-15-16 września br. miała miejsce VII edycja imprezy pn. „Dni Miasta Łańcuta 2007” zorganizowana na łańcuckim Rynku, przez Burmistrza Miasta Łańcuta. Imprezę od strony produkcji technicznej zrealizowała Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa.

W trakcie trzydniowej imprezy, pomimo kapryśnej, zmiennej pogody, na różnego typu koncertach, występach, zawodach, meczach i konkursach bawiło się kilkanaście tysięcy ludzi.

W piątek 14 września w godzinach przedpołudniowych na Rynku i ulicach Łańcuta, mieszkańcy i nie tylko, mogli podziwiać barwne widowisko pn. Żakinada przygotowane przez dzieci i młodzież z łańcuckich szkół podstawowych, średnich i gimnazjów. Równocześnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej i Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbywały się liczne konkursy, quizy, gry i zabawy. W godzinach popołudniowych na scenie PRO – ART umiejscowionej w centrum Rynku rozpoczęły się koncerty – jako pierwsza zagrała grupa bigbandowa BIG FAMILY BAND. Zaraz po niej na scenie pojawiła się gwiazda tego wieczoru Jan „Ptaszyn” Wróblewski, najbarwniejsza postać polskiego jazzu, niekwestionowany lider i "dobry duch" życia jazzowego w Polsce. Saksofonista tenorowy i barytonowy a także kompozytor, aranżer i dyrygent, znany publicysta, krytyk i dziennikarz radiowy. Na zakończenie piątkowej imprezy wystąpiła rockowa grupa DYSONANS, po której w ramach kina plenerowego miała miejsce projekcja światowego hitu, filmu „Piraci z Karaibów”, gromadząc mimo późnej pory spory tłum łańcucican.

W sobotę 15 września w godzinach popołudniowych nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy przez Burmistrza Miasta Łańcuta, po którym rozpoczął się blok dla najmłodszych przygotowany przez MDK w Łańcucie. Zaraz po nim na scenie wystąpiły: Kwartet RAMPA i zespół Kompania Country. Jednak tego wieczora, kilkunastotysięczny tłum fanów czekał na występy zespołów WANDA i Banda z charyzmatyczną wokalistką Wandą Kwietniewską oraz GOLDEN LIFE. Koncerty gwaizd na łańcuckim Rynku były prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników muzyki rockowej, którzy bawili się świetnie w rytm niekwestionowanych hitów lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Na zakończenie wszyscy razem bylismy świadkami niepowtarzalnego pokazu ogni sztucznych, który niewątpliwie był estetycznym uwieńczeniem sobotniego koncertu.

W niedzielę 16 września od wczesnych godzin porannych tłumy łańcucian wzięły udział w imprezie pn. „Nasze kulinarne dziedzictwo” zorganizowanej pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, która była swoistego rodzaju promocją tradycyjnego jadła i wyrobów kulinarnych z terenu województwa podkarpackiego. Po południu na scenie PRO – ART odbył się blok MDK w Łańcucie pn. „Naszemu Miastu", w programie wystąpiły: teatr dla dzieci, kapela ludowa z Gorliczyny, zespół piosenki biesiadnej z Tryńczy oraz amatorskie kabarety. W trakcie Dni Miasta Łańcuta Organizatorzy zaplanowali dla najmłodszych milusińskich wiele atrakcji m.in. dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, samochodziki, karuzele i wiele, wiele innych...

Patronat medialny nad imprezą sprawowało Polskie Radio Rzeszów oraz Gazeta Codzienna NOWINY, produkcję techniczną zrealizowała Firma PRO – ART Profesjonalna Technika Estradowa.

Mamy nadzieję, że produkcja techniczna tej wspaniałej imprezy, w zabytkowym i malowniczym Łańcucie, perle Podkarpacia jest wyrazem naszego profesjonalizmu, zaangażowania i zaufania naszych Klientów.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu