Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

PRO-ART na Targach Music Media 2007

Przez trzy dni, od 20 do 22 września br. miała miejsce w Krakowie trzecia edycja Targów Muzycznych i Sprzętu Oświetleniowego – Music Media 2007. Będąca niezwykłą imprezą, która z roku na rok przyciąga coraz to szersze grono ludzi pasjonujących się muzyką i zdecydowanie wyrasta na najważniejsze święto muzyki w Polsce.

W tegorocznej imprezie uczestniczyła również Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa, realizując stoisko Firmy Konsbud-Audio lidera branży audio w Polsce, przedstawiciela takich światowych liderów jak AATON, ALLEN & HEATH, AUDIO-TECHNICA, AVIOM, BIAMP, CORDIAL, D&B AUDIOTECHNIK, DHD, DIGIDESIGN/VENUE, MARKBASS, NAGRA, NEUTRIK, NTI, PHONIC, SALZBRENNER STAGETEC, SONTRONICS i wielu innych.

Na Music Media spotkało się kilkudziesięciu wystawców z branży muzycznej z terenu całej Polski. Były firmy największe, najbardziej znane na rynku muzycznym, jak i te, które dopiero zdobywają pozycję na rynku. W hali targowej oraz w pawilonie dodatkowym o łącznej powierzchni 7000 tys. m2, można było zapoznać się z ofertą 89 firm, reprezentujących 300 marek. W porównaniu z ubiegłoroczną edycją liczba wystawców wzrosła o 41%, a liczba prezentowanych marek o 25%. Imprezie towarzyszył atrakcyjny program seminaryjny, przy czym, w stosunku do poprzedniego roku, liczba wykładów wzrosła o 133%. Bogaty asortyment prezentowany na targach podziwiała kilku tysięczna publiczność, związana zawodowo z branżą, jak również szerokie grono ludzi zajmujących się odtwarzaniem i nagrywaniem muzyki.

Targi Music Media 2007 odwiedzili znani i cenieni muzycy, m.in.: Ryszard Sygitowicz, Jacek Królik, Andrzej Nowak, Jerzy Styczyński, Krzysztof Misiak, Grzegorz Kupczyk, Krzysztof Błaś, Piotr Słapa, Markus Czenia, Igor Falecki, Abra dAb oraz zespoły Red Bridge, Overnight, The Dolls, TreeTops, Ciryam, Euforia, Sjel, i wiele, wiele innych.

Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa dzięki udziałowi w tak prestiżowej imprezie miała możliwość zapoznania się ze światowymi trendami i nowinkami technicznymi w branży muzycznej, dzięki czemu nabyte nowe doświadczenia będziemy mogli wykorzystywać realizując dla Państwa – naszych Klientów kolejne przedsięwzięcia...
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu