Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

”Polonia Semper Fidelis” z PRO-ART

Od 18 lat w Dębicy organizowane jest niezwykłe wydarzenie, jakim z pewnością jest Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ”Polonia Semper Fidelis”. W ramach festiwalu przez czternaście lat organizowano konkurs, w kategorii dziecięcej i młodzieżowej. Do Dębicy przyjeżdżali soliści, zespoły i schole z całej Polski a także z Ukrainy, Litwy i Słowacji. Piosenki konkursowe oceniane były przez jury złożone z fachowców, a także przez publiczność. Od czterech lat organizatorzy poszerzyli swoją ofertę o organizowane warsztaty dla wokalistów, instrumentalistów, które prowadzi Agata Steczkowska dyrygent, doskonały pedagog chóralny oraz Paweł Steczkowski muzyk. W roku ubiegłym warsztaty wzbogaciły się o zajęcia literackie, które poprowadził Robert Wiciński, pedagog i emerytowany aktor z wielkim doświadczeniem scenicznym.

Należy podkreślić, iż starania organizatorów przyniosły zamierzone cele, nowa formuła Festiwalu odniosła wielki sukces, świadczy o tym fakt, że z roku na rok więcej dzieci i młodzieży zgłasza się do aktywnego uczestnictwa. W koncertach biorą udział także zaproszeni goście. Dotychczas występowały takie gwiazdy jak Marek Grechuta, Edyta Geppert, Stare Dobre Małżeństwo, Krywań, Hanna Banaszak, Justyna Steczkowska, Agata Steczkowska, Beata Rybotycka, Zbigniew Wodecki, Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski, Raz Dwa Trzy, Magda Anioł, Chór Trzecia Godzina Dnia, Zbylaki, Tomasz Kamiński, Full Power Spilit.

Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ”Polonia Semper Fidelis” jest doskonałą formą budzenia wrażliwości, propagowania wartości i uczulania na patriotyzm, którego dzisiaj tak bardzo brakuje - dlatego wszystkich zapraszamy. Wśród tegorocznych wykonawców podczas koncertów festiwalowych znaleźli się m. in.: Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski, zespół Lumen z Poznania i Stare Dobre Małżeństwo.

Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ”Polonia Semper Fidelis” zakończył się wspaniałym niedzielnym koncertem gwiazd Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego pn. "Pasjans na dwóch". To nowy wspólny projekt muzyczny i nowy etap w karierze muzyków. Obaj od lat pilnie śledząc swoje artystyczne poczynania, postanowili stworzyć coś nowego i zagrać razem. W programie znakomitego koncertu nie zabrakło znanych przebojów, wchodzących do kanonu polskiej piosenki jak np. „Nie przenoście nam stolicy...”, „Kap, kap, płyną łzy...”, „Ballada o ciotce Matyldzie...”, „Między ciszą a ciszą...”, a także nowe równie znakomite utwory.

Produkcja techniczna tego medialnego wydarzenia PRO-ART
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu