Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Bożonarodzeniowa oferta PRO-ART

PRO-ART oraz rzeszowska grupa Ratatam, tegoroczny uczestnik Premier 44 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, przedstawiają Państwu ofertę niepowtarzalnego koncertu świątecznego pn. „RATATAM – KOLĘDY Z PRZYTUPEM”. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy dla każdego z nas i naszych najbliższych czas, czas podsumowań, refleksji, zadumy nad przeszłością, dniem dzisiejszym i nadchodzącą przyszłością. W czasie kiedy spotykamy się w naszych domach w gronie rodzinnym, gdy łatwiej przychodzi nam rozmawiać, gdy wszystkich nas ogarnia ten wyjątkowy i niepowtarzalny klimat świąt, pragniemy zaproponować Państwu możliwość spotkania się z tradycyjnymi kolędami w nieco innej, niepowtarzalnej i wyjątkowej formie. Nasza propozycja to przybliżająca świąteczny klimat, mieszanka ciekawych aranżacji tradycyjnych kolęd i pastorałek podanych w żywiołowy sposób, wciągający naszych odbiorców do pełnego uczestniczenia i przeżywania radości wynikających ze wspólnego kolędowania.

Święta Bożego Narodzenia mogą również stać się doskonałą sposobnością i okazją do spotkań w gronie przyjaciół i znajomych, a bogaty różnorodny i urozmaicony program oferowany przez zespół zagwarantuje, że świąteczne chwile zapamiętacie Państwo na długo. Wykonywane w trakcie koncertu kolędy i pastorałki, w oryginalnych aranżacjach rockowych, folkowych, reggae i funky, zachęcą słuchaczy nie tylko do wspólnego kolędowania, ale będą doskonałym, sprawdzonym już przez nas sposobem na niepowtarzalny koncert.

Firma PRO-ART zapewni kompleksową i profesjonalną produkcję techniczną, poczynając od nagłośnienia, oświetlenia, kończąc na aranżacji tego wydarzenia.

Jeśli nadal jesteście niezdecydowani i zastanawiacie się nad korzyściami wynikającymi ze współpracy z nami, postawcie na nas! Proponowana przez nas świąteczna oferta koncertowa to wyjątkowa propozycja wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Poczujcie z nami magię tych świąt.

Szczegółowe informacje pod numerami telefonów 17 852 04 05 i 602 27 66 48.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu