Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Świąteczny program TVP

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy dla każdego z nas i naszych najbliższych czas, czas podsumowań, refleksji, zadumy nad przeszłością, dniem dzisiejszym i nadchodzącą przyszłością.

Właśnie z tą myślą rzeszowska grupa Ratatam przygotowała przy współudziale TVP3 świąteczny program telewizyjny pn. „Kolędy z Przytupem”. Materiał został zarejestrowany 18 listopada br. w rzeszowskim teatrze „Maska” w oparciu o wcześniejszą świąteczną propozycje zespołu pn. „RATATAM – KOLĘDY z PRZYTUPEM”. Miło jest nam poinformować, że produkcję techniczną tego szczególnego wydarzenia realizowała Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa. Wynik naszej wspólnej pracy zobaczycie Państwo już niebawem w pierwszy dzień świąt 25 grudnia w na antenie rzeszowskiej telewizji.

Kolędy w wykonaniu zespołu Ratatam dadzą Państwu niepowtarzalną możliwość spotkania się z tradycyjnymi kolędami w nieco innej, niepowtarzalnej i wyjątkowej formie. Propozycja ta przybliża świąteczny klimat, będąc mieszanką ciekawych aranżacji tradycyjnych kolęd i pastorałek podanych w żywiołowy sposób, wciągający odbiorców do pełnego uczestniczenia i przeżywania radości wynikających ze wspólnego kolędowania. Wykonywane w trakcie koncertu kolędy i pastorałki, w oryginalnych aranżacjach rockowych, folkowych, reggae i funky, zachęcą nie tylko do wspólnego kolędowania, ale stworzą również doskonałą i niepowtarzalna świąteczną atmosferę. PRO-ART zaprasza wszystkich Państwa do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Poczujcie z nami magię tych świąt
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu