Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Brazylijskie rytmy z PRO-ART

Gorący taniec, korowód barwnych pióropuszy, gra kolorów i świateł, niepowtarzalny południowy klimat w środku zimy, taki właśnie był Sylwester 2007 z PRO-ART.

Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa przygotowała produkcję techniczną niecodziennego wydarzenia, jakim z pewnością był Bal Sylwestrowy organizowany przez firmę Hermina w Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie. Na tę jedyną i niepowtarzalną noc w roku organizatorzy przygotowali dla ponad 800 gości wiele jedynych w swoim rodzaju atrakcji. Na brazylijskim sylwestrze nie mogło oczywiście zabraknąć gorących, ponętnych, długonogich tancerek z Carskiej Rewi Hotelu Imperium, które swymi występami rozgrzewały i podnosiły temperaturę tego wydarzenia. Dodatkowym atutem imprezy była unikalna brazylijska kuchnia, wyszukane, południowe potrawy rodem z południowej ameryki, trafiły w gust nie jednego smakosza kulinarnych rozkoszy.

Całość wydarzenia spinała w jedną całość specjalna sylwestrowa scenografia, inteligentne efektywne oświetleniowe, towarzysząca w trakcie imprezy pirotechnika wewnętrzna i oczywiście gorąca południowa muzyka w wykonaniu zespołu RENDEZ VOUS i DJ.

Wyjątkowość i oryginalny pomysł na szampańską zabawę sprawiły, że dla blisko tysiąca osób będzie to z pewnością wydarzenie, do którego będą powracać w myślach przez najbliższy rok.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu