Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

PRO-ART Głównym Sponsorem Targów Mody, Urody, Zdrowego Stylu Życia oraz Podkarpackich Targów Ślubnych

W dniach 20-21 stycznia odbyły się w Rzeszowie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia. Bogata oferta oraz wyjątkowy charakter imprezy sprawiły, iż targi okazały się sukcesem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii zarówno ze strony zwiedzających jak i wystawców.

Istotnym elementem targów był profesjonalny wybieg, na którym można było zobaczyć prezentację najnowszych trendów w modzie, w makijażu, a także pokazy nowoczesnej stylizacji fryzjerstwa. Atrakcją uświetniającą imprezę okazało się wspaniałe Show Fryzjerskie Mistrzyni Świata 2006 Marii Korzeniowskiej. Podczas dwóch dni targowych imprezę odwiedziło ponad -10 tys. zwiedzających.

Firma Pro-ART zajęła się budową profesjonalnego wybiegu dla potrzeb pokazów mody jak również nagłośnieniem i oświetleniem.

Skonstruowaliśmy niekonwencjonalny wybieg o nieregularnych kształtach i długości ponad 24m oparty o konstrukcje LAYHER ALLROUND.
Kratownice przestrzenne wraz z oświetleniem i nagłośnieniem podwieszono za pomocą elektrycznych wyciągarek do konstrukcji hali, dzięki temu rozwiązaniu otrzymaliśmy skuteczny efekt światła i dźwięku, przy czym uniknęliśmy ingerencji w scenografię.

Taka koncepcja również umożliwiała bardzo dobrą widoczność dla publiczność z każdego punktu wokół wybiegu.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu