Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Podnosimy kwalifikacje naszej kadry techników i inżynierów dźwięku

W dniach 12 -13 lutego br. odbyło się pierwsze z serii szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników firmy PRO-ART. Obejmowało projektowanie i montaż nowoczesnego systemu nagłośnieniowego d&b audiotechnik, posiadanego przez naszą firmę. W szkoleniu brała udział 14-osobowa ekipa realizatorów i techników z naszej firmy.

Szkolenie podzielone było na dwie części: Dzień teorii: teoria systemów wyrównanych liniowo, obsługa arkuszy kalkulacyjnych do projektowania systemów d&b audiotechnik, obsługa wzmacniaczy D12 wyposażonych w procesory sygnałowe DSP.

Dzień praktyki: pomiar kubatury pomieszczenia, pomiar obszaru nagłaśnianej przestrzeni, montaż systemu wyrównanego liniowo z uwzględnieniem wskazań arkusza kalkulacyjnego, pomiary akustyczne, korekty parametrów strefy centralnej oraz stref bocznych.

To szkolenie utwierdza nas w przekonaniu, że do nagłośnienia nie wystarczy doskonały sprzęt. Równie ważna jest jego profesjonalna obsługa i umiejętności techników i inżynierów dźwięku. W trakcie szkolenia mogliśmy się przekonać jak duży potencjał drzemie w systemie d&b audiotechnik.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu