Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

PRO-ART... Nagłaśniamy również w głębi ziemi

Nie pierwszy raz firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa zaskakuje, oczywiście jak najbardziej z pozytywnej strony. Na życzenie klienta zajęliśmy się produkcją techniczną eventu firmowego.

Impreza odbyła się w unikalnych, niepowtarzalnych, wnętrzach Kopalni Soli w Wieliczce. Tym samym udowodniamy, że wielickie podziemia są pełne życia nie tylko ze względu na słynną trasę turystyczną. Komory Warszawa, Jana Haluszki, Jana Haluszki II, Drozdowice III, Drozdowice IV. Mogą służyć również, jako wspaniałe miejsca różnego rodzaju imprez, dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność miejsca.

Dla wszystkich gości tej niecodziennej imprezy oprawę muzyczną zapewnił zespół ViniBand, tworzony przez szóstkę muzyków sesyjnych z bogatym stażem zdobytym na scenach bankietowych, koncertowych, teatralnych i telewizyjnych. Goście chłonąc subtelne dźwięki i niebanalny przekaz artystów bawili się doskonale, jednocześnie mogąc toczyć poważne biznesowe rozmowy jak również podziwiać wnętrza kopalni i delektować się niepowtarzalnym klimatem.

W równie nie typowym, jak też i oryginalnym miejscu – w myśl zasady, że dla PRO-ART nie ma rzeczy niemożliwych, imprezę potrafimy profesjonalnie nagłośnić i oświetlić w każdych warunkach również w głębi ziemi. Z pewnością przyczyniliśmy się do sukcesu tego eventu, marketingowy oddźwięk ,,po” jest powodem do satysfakcji dla firmy PRO-ART.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu