Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Kongres Public Relations – po linie do celu ...

23-25 kwietnia br. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się VII Kongres Public Relations. To wydarzenie, które jest spotkaniem świata praktyki i nauki, na trwałe wpisało się w kalendarz imprez polskiej branży public relations. Drugi dzień imprezy 24 kwietnia, poświęcony był środowisku PR i jego wizerunkowi własnemu.

W tym dniu w Parku linowym w Kielnarowej, uczestnicy konferencji mogli również skorzystać z uroków tamtejszej trasy linowej. Trasa składa się z różnego rodzaju przeszkód zainstalowanych na drzewach na wysokości od 3 do 12 metrów nad ziemią. Znajdują się tam między innymi mosty linowe, kładki, ruchome belki. Zabawa w Parku linowym okazała się wspaniałą formą uatrakcyjnienia imprezy dla uczestników konferencji Public Relations. Aktywna zabawa oraz gwarancja podniesienia bezpiecznej adrenaliny dla odważnych. Uczestnicy musieli wykazać się sporym opanowaniem, odpowiedzialnością, techniką utrzymania równowagi. Dla tych, którym udało się ukończyć trasę skończyło się to ogromną satysfakcją osobistą – ponieważ przełamali barierę lęku wysokości oraz strachu.

Firma PRO – ART Profesjonalna Technika Estradowa zajęła się oświetleniem parku za pomocą oświetlaczy architektonicznych. Co z pewnością było dodatkową atrakcją dla oka pokonujących przeszkody jak i gromkiej liczby publiczności.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu