Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Feel w Rzeszowie - Hala Podpromie

,,Tegoroczne objawienie polskiej sceny muzycznej" Grupa FEEL jest dwukrotnym laureatem, Międzynarodowego Festiwalu Sopot 2007, zdobywcą statuetki: Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności.

Kwartet FEEL powstał w maju 2005 roku w Katowicach, z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy. Warto przypomnieć, że Piotr był filarem Zespołu Sami, laureata Super Jedynki Opole 2001. Piotr Kupicha jest m.in. autorem tekstu i kompozytorem wielkiego przeboju "Lato", który tuż po premierze znalazł się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart najczęściej emitowanych utworów w polskich stacjach radiowych. Kompozycje Piotra ,,A gdy jest już ciemno" ,,Pokaż na co Cię stać" oraz ,,Jak anioła głos” podbiją serca publiczności.

Najwyższa jakość wykorzystanego przez nas sprzętu, jak również profesjonalizm naszych techników z pewnością znacząco wpłynęły na poziom i sukces imprezy.

Dzięki realizacji niecodziennych wydarzeń firma PRO-ART daje co dnia świadectwo swego kunsztu, profesjonalizmu i zaangażowania.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu