Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Żołynia - Jubileusz 105-Lecie Banku Spółdzielczego

Firma PRO–ART po 12latach ponownie na stadionie sportowym Błękit w Żołyni. Tym razem Jubileusz 105-lecie Banku Spółdzielczego. Długi weekend majowy okazał się w tym roku bardzo zimny. W tych dniach pogoda diametralnie zmieniała swoje oblicze, nie jednemu sprawiła psikusa. Ekipie PRO-ART również, zaznaliśmy troszeczkę słońca, deszczu a wreszcie przeszliśmy burzę. Nie straszne są nam jednak anomalia pogodowe, nasza aparatura jest zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami. Konstrukcja sceny jest wyposażona w urządzenia piorunochronne. Rusztowanie jest uziemione zgodnie z wymaganiami właściwych przepisów o uziemieniach i zerowaniach urządzeń elektrycznych.

Pomimo takiej pogody zabawa przebiegała na ,,105’’. W strugach deszczu wystąpił zespół Krywań, w nieco lepszej pogodzie zespół Wanda i Banda, a przy gwieździstym niebie wystąpiła Ewelina Flinta. Publiczność dopisała, artyści zostali nagrodzeni gromkimi owacjami.

Sobotnia noc w rytmach muzyki elektro, house z dj Gabrielem Delgado okazała się strzałem w dziesiątkę. Niesamowite pokazy laserowe z grą światła, zsynchronizowane z emitowaną muzyką, wprowadziły świetną atmosferę zabawy oraz uatrakcyjniły imprezę.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu