Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Finał Remes Puchar Polski - Legia Warszawa z Wisłą Kraków

Takiego finału dawno w Polsce nie było. Grały w nim dwie najlepsze drużyny - mistrz i wicemistrz kraju. W Bełchatowie zmierzyły się Wisła Kraków z Legią Warszawa. Po upływie regulaminowego czasu gry i dogrywki było 0:0. O wszystkim rozstrzygnęły rzuty karne. W nich lepsi okazali się piłkarze ze stolicy i to oni zdobyli Puchar Polski.

Finał rozgrywek o Puchar Polski w Bełchatowie, miał być prawdziwym piłkarskim świętem. I był, choć w 75. minucie chciało je zepsuć kilkudziesięciu spośród 4,5 tysiąca znakomicie dopingujących Legię fanów. Około 30-osobowa grupka wbiegła na murawę. Z tego powodu sędzia musiał przerwać mecz.

Oczywiście na takiej imprezie i nas nie mogło zabraknąć. Nasza firma zbudowała podest dla mistrzów Polski. Atmosfera była napięta, nasi monterzy musieli się sprężyć, aby nie oberwać fruwającymi racami.