Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Koncert zespołu WILKI w rzeszowskiej hali Podpromie

24 marca br. w rzeszowskiej hali Podpromie miał miejsce koncert jednej z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce, zespołu WILKI z charyzmatycznym liderem Robertem Gawlińskim. A wszystko rozpoczęło się od przeboju Son Of The Blue Sky wydanego w 1992 roku na pierwszej płycie WILKÓW. Po sukcesie kolejnej płyty WILKÓW zatytułowanej Przedmieścia wydanej w 1993, zespół wydał Acousticus Rockus z koncertem zarejestrowanym podczas występu w Warszawie we wrześniu 1994 r. w klubie Akwarium.

Po nagraniu ostatniego albumu drogi muzyków nieco się rozeszły. Robert Gawliński postanowił rozpocząć karierę solową. W 1995 roku pojawił się pierwszy solowy album Roberta Gawlińskiego Solo, a po nich kolejne.

Początek 2000 roku, to reaktywacja zespołu WILKI, wtedy właśnie został wydany dwupłytowy album Największe przeboje, na którym znalazły się nagrania zespołu oraz solowe Roberta Gawlińskiego z lat 1991–2000. W 2001 roku zespół Wilki zagrał wspólną trasę koncertową z niemiecko–irlandzkim zespołem Reammon. W październiku 2001 roku zespół wszedł do studio aby zrealizować swój pierwszy po sześciu latach album i od tej pory rozpoczęły się złote lata grupy, kolejne płyty, nagrody, wyróżnienia i miano kultowego zepołu rockowego.

Koncert grupy WILKI na rzeszowskim Podpromiu, gromadząc tłumy wiernych fanów, spragnionych widoku swych idoli, jak również wyśmienitej zabawy w rytm hitów zespołu, był niezapomnianych i wyjatkowym wydarzeniem.

Jest nam niezmiernie miło, że Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa mogła przygotować i zrealizować produkcję techniczną tego koncertu. PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa dla realizacji nagłośnienia tego wydarzenia wykorzystała nowy standard w branży nagłośnieniowej system line array firmy d&b Q1 oraz Q-SUB. Niemiecka firma d&b audiotechnik jest jednym z czołowych światowych producentów nagłośnienia estradowego, zwłaszcza systemów typu "Line Array", posiadającym swoje przedstawicielstwa na całym świecie, proponującym najwyższą jakość produktów. Niewielkie gabaryty oraz doskonałe parametry przenoszenia poszczególnych częstotliwości przy deklasującym konkurencję ciśnieniu akustycznym - 139 dB mówią same za siebie. Doskonała jakość dźwięku, jaką uzyskano dzięki systemowi firmy D&B audiotechnik spełnia wszelkie oczekiwania zarówno słuchaczy, jak i organizatorów imprez.

PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa w trosce o swych klientów w swych działaniach od lat dąży do pełnej profesjonalizacji świadczonych usług. Dlatego też w doborze naszego sprzętu korzystamy wyłącznie z doświadczeń swiatowych liderów.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu