Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Największe sportowe wydarzenie roku 2009 Łucznicze Halowe Mistrzostwa Świata

W dniach 4-8 marca, w Rzeszowie, odbyły się Halowe Mistrzostwa Świata w Łucznictwie. To trzecie łucznicze zawody o randze mistrzowskiej, zorganizowane w Polsce w ciągu ostatnich 17 lat. Z tej okazji Rzeszów gościł 500 uczestników, m.in. z tak odległych państw jak USA, Japonia, Kanada czy Meksyk. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent RP Lech Kaczyński.

Halowe mistrzostwa świata, które odbyły się w Rzeszowie, okazały się sukcesem sportowym i organizacyjnym, najwyższej światowej rangi. To właśnie nam przypadł zaszczyt realizacji tego sportowego wydarzenia. Profesjonalnie przeszkolona i przygotowana ekipa PRO-ARTu zadbała o efekt dźwiękowy i wizualny.

Wysoka jakość brzmieniowa została zapewniona poprzez zastosowanie systemu d&b audiotechnik, starannie skonfigurowanego specjalnie na potrzeby precyzyjnego pokrycia dźwiękiem całej widowni, jak również ze względu na czytelność słyszanych komunikatów dla zawodników.

W instalacji oświetleniowej wykorzystany został kratownicowy most aluminiowy, o długości ponad 80m, na którym zawieszono lampy wyładowcze, przeznaczone do oświetlania kompleksów sportowych i hal. Oprócz bardzo dużego natężenia światła, charakteryzującego się dobrym wskaźnikiem oddawania barw, dodatkowo odpowiednie rozmieszczenie źródeł światła, miało istotny wpływ przy oświetlaniu tarcz strzelniczych, eliminując w ten sposób cienie rzucane przez strzały.

Do powodzenia przedsięwzięcia w dużym stopniu przyczyniła się koncepcja podwieszenia do konstrukcji hali, całości systemów zarówno oświetleniowego jak i nagłośnieniowego. Sprzęt za pomocą dwunastu wyciągarek elektrycznych uniesiono na wysokość 15m. A to z kolei uszlachetniło walory nagłośnieniowe, oświetleniowe a także estetyczne.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu