Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Carpathia Festiwal 2009

"Festiwal zaliczony na 5!"

Już po raz piąty mieliśmy okazję stanąć na wysokości zadania i wykazać się zawodowym podejściem obsługując największy na Podkarpaciu Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Rzeszów Carpathia Festival 2009".

Carpathia Festiwal to już wyrobiona marka, dlatego chcąc utrzymać jej prestiż niezbędna jest kompleksowa opieka nad całością wydarzenia. My zadbaliśmy o stronę techniczną zapewniając profesjonalną technikę estradową wraz z obsługą wyspecjalizowanych techników, realizatorów oraz monterów konstrukcji estradowych.

Technicznego wsparcia udzieliliśmy 150 wykonawcom muzycznym występujących w trzech segmentach: jako soliści z akompaniamentem orkiestry festiwalowej, jako soliści z własnymi zespołami oraz gwiazdy wieczoru. Specyfika tego wydarzenia polegała na przygotowaniu trafnych rozwiązań w stosunku do dużej liczby uczestników, a przy tym zróżnicowanych wymagań artystów.

Na scenie współpracowaliśmy z artystami z dwunastu krajów Europy Środkowo-Wschodniej – przede wszystkim z państw Grupy Wyszehradzkiej oraz Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Mołdawi, Bułgari, Rumuni, Rosji, a także z gwiazdami festiwalu: z Patrycją Markowską, Andrzejem Sikorowskim i Mają Sikorowską, z zespołem „Bracia”, „Pectus” oraz „Kombi”.

Do realizacji koncertu użyliśmy niezawodnego Systemu D&B Audiotechnik, dzięki któremu naturalność barw głosów i instrumentów akustycznych była niepodważalna.

Na tegorocznym festiwalu poza aranżacją głównej sceny, wybudowaliśmy dodatkowe przestrzenie z podjazdami dla potrzeb ekip technicznych pracujących z zespołami i gwiazdami oraz rozbudowanego zaplecza systemu monitorowego. Scenę wybudowaliśmy na czterech poziomach z przeznaczeniem dla orkiestry festiwalowej, backline artystów, zasadniczy poziom sceny i wybieg.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu