Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Festiwal Muzyczny w Łańcucie 2009

Majowy Festiwal Muzyczny w Łańcucie utrzymany w kameralnym klimacie muzyki symfonicznej oraz pięknej oprawie scenograficznej był dla nas wyjątkowym wydarzeniem dającym szerokie pole do realizacji technicznej i osiągnięcia zawodowej satysfakcji.

Festiwal rozpoczął się koncertem w parku łańcuckiego Zamku na specjalnie przygotowanej przez nas scenie o wymiarach 18x12 m pokrytej przeźroczystym dachem, który wkomponował się w stylowy charakter Festiwalu.

Najpiękniejsze uwertury, arie i duety z oper G. Verdiego, G. Pucciniego, G. Bizeta rozbrzmiewały za pomocą naszego sprzętu D&B Audiotechnik, który zawsze wiernie zapewnia wysoką jakość dźwięku. Fenomenem koncertu było indywidualne nagłośnienie każdego instrumentu ponad 80 osobowej Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Rzeszowskiej oraz 90 osobowego Chóru Instytutu Uniwersytetu Rzeszowskiego pod batutą szefa artystycznego Filharmonii Rzeszowskiej Vladimira Kiradjieva.

Zgodnie z formą Festiwalu przygotowaliśmy klasyczne oświetlenie, które idealnie zsynchronizowało się z potrzebami transmitującej wydarzenie Telewizji Polskiej.

Gośćmi Festiwalu byli znakomici pianiści - Ludmił Angelov, Adam Wodnicki, Krzysztof Stanienda, flecista - Łukasz Długosz, szwajcarskie zespoły kameralne „I Salonisti” i Merel Quartet, orkiestra kameralna z Austrii Spirit of Europe pod dyrygenturą Jana Staniendy oraz polski zespół kameralny Camerata. Na Festiwalu zaistnieli również młodzi artyści - Anna Maria Staśkiewicz, Adam Krzeszowiec, Ewa Grzywna,Adam Czermak, Jarosław i Stanisław Drzewiecki. Odbył się również koncert jazzowy z udziałem Zbigniewa Namysłowskiego i Mainstreet Quartet oraz występ grupy MoCarta w koncercie „Przyjaciółki, czyli jak zrobić dobry recital”. Gościem specjalnym była Tatiana Szebanowa.

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, iż zarówno Festiwal Muzyczny w Łańcucie oraz Carpathia Festiwal odbyły się równocześnie. Śmiało zatem, możemy powiedzieć, iż odnieśliśmy sukces organizacyjny doprowadzając do realizacji dwa bardzo ambitne przedsięwzięcia, z równym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu