Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

D&B Audiotechnik - Decybele, jakich w Rzeszowie nie było!

Za naszym pośrednictwem szwedzką grupę muzyczną, w składzie Joakim Brodén – wokal, Rikard Sundén – gitara elektryczna,Oskar Montelius – gitara elektryczna, Daniel Myhr – instrumenty klawiszowe, Pär Sundström – gitara basowa, Daniel Mullback – perkusja usłyszało całe miasto! Jako support zagrali: Krusher, Ciryam, Moonstrum. Jak się okazało po koncercie dźwięki rozlegały się na każdej szerokości Rzeszowa. Cały system frontowy składał się z systemu d&b audiotechnik oparty na kolumnach Q1, Q7 oraz J-SUB. Mocy dostarczały koncówki d&b D12.

Nie ukrywamy, że to nasz kolejny powód do dumy - w końcu zainicjowany przez Estradę Rzeszowską koncert Sabotonu był największym przedsięwzięciem muzyczno - technicznym w ostatnich latach w Rzeszowie.

Zbudowaliśmy tam największą scenę jaka kiedykolwiek stanęła w Rzeszowie. Scena o wymiarach 20x14 m budowana była przez 4 dni wraz z zapleczem (garderoby) i trybunami dla VIP-ów. Zbudowane konstrukcje zmienily pusty teren placu manewrowego przy WSK w profesjonalne miejsce koncertowe.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu