Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Carpathia Festiwal 2010

Bardzo energetyczne i warte obejrzenia kilkudniowe widowisko muzyczne Carpathia Festiwal 2010 dobiegło końca! Wśród gwiazd festiwalu znaleźli się: zespół Śrubki, Bajm, Ewa Farna oraz laureat zeszłorocznego Festiwalu – Adam Durica ze Słowacji.

Z roku na rok rośnie zainteresowanie Międzynarodowym Festiwalem na Rynku w Rzeszowie nie tylko uczestników (50 wykonawców z 20 krajów świata), ale również publiczności. Pozwalamy sobie przy tym wnioskować, iż tak liczne Państwa przybycie wynikło z niewątpliwej siły dźwięku, jak również całej oprawy technicznej, które zagwarantowały Państwu mile spędzone chwile.

Orkiestrę Festiwalową i spektakl wokalny na otwarcie Festiwalu zrealizowaliśmy za pomocą dwóch konsolet iLive T112. Natomiast dla zespołów przesłuchaniowych i gwiazd przeznaczone były 2 konsolety DiGico SD 8. System monitorowy Orkiestry Festiwalowej skonfigurowany był w oparciu o miksery osobiste firmy AVIOM.

5 poziomów sceny – tak zaawansowaną scenę daje się zbudować tylko przy użyciu konstrukcji Layher! Pierwszy – pod zasadniczy poziom sceny wraz z wybiegiem; drugi i trzeci – z przeznaczeniem pod chórki; czwarty – ze specjalnie wybudowanym podjazdem – pod backline oraz piąty – umieszczony na wysokości 4 m, z oddzielnym wejściem – dedykowany był orkiestrze festiwalowej.

Oświetlenie zrealizowaliśmy m.in. w oparciu o urządzenia inteligentne MAC III.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu