Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Wielka Gala Operowa 2010 w Łańcucie

Światowa renoma, kameralny klimat, mistrzowskie brzmienia, kunszt słowa – to wszystko składa się na Festiwal Muzyczny w Łańcucie. Ów niezakłócony, wysublimowany nastrój to również zasługa naszej szczególnie dyskretnej i zręcznej ekipy. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby muzyka mogła brzmieć nieprzerwanie w dzień i w nocy w ciągu dziewięciu dni koncertów podczas Festiwalu Muzycznego rzetelnie pracując nad całością produkcji technicznej.

Festiwal zainaugurował Koncert Plenerowy, który w tym roku odbył się przed głównym wejściem do Zamku w Łańcucie. Na potrzeby festiwalu wykorzystaliśmy jedną z większych scen – wym. 16x15 m, pokrytą przeźroczystym dachem, klasyczną, bez dodatkowych stylizacji, by nie zaburzyć zamkowej scenerii.

Galę poprowadził nestor łańcuckiego Festiwalu, wybitny mecenas sztuki – Bogusław Kaczyński.

Tuż za publicznością stanęła czteropiętrowa reżyserka, która bez wątpienia robiła wrażenie, nie tylko na specjalistach, ale również na festiwalowej publiczności. Kolejno na kondygnacjach znajdowały się ekipy: realizatorzy dźwięku, realizatorzy światła, operatorzy reflektorów prowadzących spot oraz operatorzy telewizyjni.

Na tegorocznym festiwalu odbyło się łącznie 14 koncertów, w tym cztery nocne. Nagłośniliśmy ponad 200 muzyków z różnych krajów – solistów z Filharmonii Petersburskiej, German Brass, Ilios Quartet z Zurychu, Michael Cohen - izraelską śpiewaczkę, Olrkiestrę Kameralną Aukso pod batutą Vladimira Kiradjieva, amerykańską śpiewaczkę Barbarę Hendricks oraz znakomitą klarnecistkę Sharon Kam, laureata I nagrody w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Warszawie - Adama Harasiewicza, Filipa Wojciechowskiego w impresjach jazzowych, Kwartet Prima Vista, Leszka Możdżera, Annę Dereszowską, Waldemara Malickiego, gościa specjalnego Krzysztofa Jakowicza, Kaję Danczowską wraz z córką – Justyną oraz towarzyszącego im Bartosza Koziaka, Krzysztofa Herdzina i The New Art. Ensamble, Vitolda Reka.

Oczywiście podczas koncertów królował system d&b audiotechnik, który bezspornie sprawdza się podczas dystyngowanych imprez. Podczas koncertów użyliśmy 46 mikrofonów ATM 350.

Oświetlenie sceniczne, architektoniczne zamku oraz publiczności zrealizowaliśmy zgodnie z wymogami Organizatora - Filharmonii Rzeszowskiej oraz transmitującej na żywo Telewizji Polskiej.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu