Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Realizacja XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie.

9 stycznia br. w naszym kraju miał miejsce XIX już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku Rzeszów był organizatorem wojewódzkiego finału tej największej w Polsce imprezy charytatywnej. Warto przypomnieć, że dochód z tegorocznej zbiórki przeznaczony został na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami nefrologicznymi i urologicznymi. Rzeszowska impreza rozpoczęła się na Rynku o godzinie 11.00 od pokazów Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Policji, a zwieńczeniem tej części był fascynujący popis akrobacji rowerowej w wykonaniu Krystiana Herby.

O godz. 13 nastąpiło uroczyste otwarcie finału przez Prezydenta Miasta Tadeusza Ferenca. Po części oficjalnej na rzeszowskiej scenie rozpoczęły się występy artystów wystąpili min. soliści Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Orkiestra RESOVIA, MOCHA-TRIO, VALLIUM, okładkowe SHOW DAY&NIGHT. W trakcie występów licytowano: obrazy Piotra Kidy, maskotki od podkarpackich i lwowskich policjantów, złote serce wykonane przez kowala z Leżajska oraz miniaturę kitary. W siedzibie TVP Rzeszów zlicytowano z kolei oficjalną koszulkę meczową wicemistrzów Polski w piłce siatkowej zespołu ASSECO Resovia oraz rakietę tenisową prezydenta Rzeszowa, którą grał podczas 9 Mistrzostw Parlamentu RP. W trakcie całego dnia ponad 340 wolontariuszy ze 4 sztabów zbierało pieniądze do puszek.

O godzinie 20.00 nastąpiła długo wyczekiwana przez wszystkich uczestników chwila, tradycyjne ŚWIATEŁKO DO NIEBA. Zwieńczeniem imprezy był barwny i niepowtarzalny pokaz sztucznych ogni, po którym wystąpiła gwiazda wieczoru Andrzej „Piasek” Piaseczny, który w ten mroźny zimowy wieczór w rytm swoich utworów - „Imię Deszczu”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, „Teraz płacz” sprawił, że wszyscy zgromadzeni na rzeszowskim Rynku poczuli magię tej wyjątkowej chwili. Na zakończenie imprezy, odbyło się podsumowanie licytacji w regionie wraz z występem Teatru WOSKRESIENNIE.

Zajmowaliśmy się produkcją techniczną tego niezapomnianego dla nasz wszystkich wydarzenia w zakresie nagłośnienia, oświetlenia oraz konstrukcji estradowych. Jest nam tym bardziej miło, że nasz profesjonalizm, doświadczenie i bogate zaplecze techniczne pozwoliły na to, by XIX Finał Wojewódzki WOŚP w Rzeszowie na długo pozostał w pamięci wszystkich jego uczestników.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu