Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

PRO-ART dla The Australian Pink Floyd Show

Wszyscy fani muzyki z Podkarpacia, nie mogli sobie chyba wymarzyć lepszego rozpoczęcia nowego muzycznego roku anno domini 2011 – oto bowiem 22 stycznia w hali na Podpromiu swój fenomenalny koncert dał The Australian Pink Floyd Show.

Zjawiskowa australijska grupa, ponownie zawitała do Polski, ku uciesze podkarpackich fanów także do Rzeszowa, w ramach najnowszej europejskiej trasy koncertowej, podczas której wystąpi w ponad 70 miastach Europy, z nowym programem koncertowym PINK FLOYD'S GREATEST HITS WORLD TOUR 2011.

Warto przypomnieć, że The Australian Pink Floyd Show to zespół grający utwory niezapomnianej grupy Pink Floyd, min. z kultowej płyty "The Wall". Formacja ta doszła do takiej perfekcji, że niejednokrotnie muzycy PINK FLOYD chcąc podkreślić ich profesjonalizm i kunszt pojawiali się na koncertach The Australian Pink Floyd Show. W 1996 roku formację spotkał niezwykły i podniosły zaszczyt, gdyż zespół został poproszony o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, co chyba najdobitniej oddaje ich fenomen.

W sobotni styczniowy wieczór zgromadzeni fani mieli okazję zobaczyć największe chyba jak do tej pory show na Podpromiu, podczas którego prócz unikalnej muzyki, która odgrywała przecież pierwszoplanową rolę, zaprezentowano efekty specjalne z najwyższej światowej półki min. kinowe wizualizacje w systemie 3D, kwadrofoniczny system dźwiękowy, nowe animacje wideo, nadmuchiwane postacie, lasery i widowiskowe wizualizacje. Było to niewątpliwie największe i najbardziej spektakularne show, nawiązujące niemal idealnie do występów samych Floydów. Tym bardziej wszyscy zgromadzeni fani, z pewnością poczuli klimat tamtych wspaniałych szalonych i niezapomnianych lat.

Miło jest nam poinformować, że udział w produkcję tego wyjątkowego wydarzenia miała Firma PRO – ART Profesjonalna Technika Estradowa, zapewniająca na ten koncert budowę sceny. Wyjątkowość grupy The Australian Pink Floyd Show, jej niekonwencjonalność, a przede wszystkim fenomen sprawiły, że Firma PRO – ART mogła po raz kolejny zaprezentować swe doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie, równocześnie zdobywając kolejne bezcenne doświadczenia, które znacząco wpływają na renomę i prestiż marki PRO – ART.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu