Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

Trasa Koncertowa KULT MTV Unplugged 2011 z PRO-ART

Styczeń 2011 był w Polsce nie lada gratką dla wszystkich fanów alternatywnego rocka. Oto bowiem Kult z Kazikiem Staszewskim na czele wyruszył w wyjątkową trasę koncertową – wyjątkową bo zespół zagrał swoje największy hity w wersji akustycznej.

Warto w tym miejscu dodać, że Kult jest kolejnym po Kayah, Hey oraz Wilkach - polskim zespołem, który zaprezentował swój dorobek w koncercie z serii MTV Unplugged. KULT od lat uchodzi za jedną z najlepszych grup koncertowych w naszym kraju, ale po raz pierwszy zaprezentował się szerokiej publiczności w całkowicie akustycznej odsłonie. Formacja ta cieszy się niesłabnącą popularnością, opierając się trendom i modom rynku muzycznego. Ci fani, którym dane było uczestniczyć osobiście na koncertach, doskonale wiedzą, że Kazik z zespołem starannie przygotowują swoje wydarzenia, tak aby zawsze przybierały one formę niecodziennych i niepowtarzalnych spektakli światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy wykonawcami i publicznością.

Firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa zajmowała się produkcją nagłośnienia podczas tej nietuzinkowej trasy KULTU. Współpraca z tak niepowtarzalnymi artystami, jakimi z całą pewnością są członkowie KULTU wymagała włożenia ogromnego nakładu pracy, staranności, a przede wszystkim użycia najlepszego sprzętu nagłośnieniowego. Dlatego też PRO-ART realizując dźwięk podczas tej trasy koncertowej użyła najnowocześniejszego zestawu nagłośnienia line array Firmy d&b audiotechnik, światowego lidera w branży nagłośnieniowej, będącego wiodącym produktem w szerokiej gamie usług technicznych PRO-ART. Użycie takiego sprzętu pozwoliło osiągnąć wysoką jakość i niezawodność brzmienia, co z pewnością wpłynęło na wyjątkową jakość zaskakujących, akustycznych aranżacji KULTU, m.in. takich utworów jak: Arahja, Czarne słońca, Gdy nie ma dzieci i Komu bije dzwon.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu