Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

FESTIWAL PIOSENKI

Od 15 do 20 maja br. w Rzeszowie miała miejsce trzecia edycja popularnego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "CARPATHIA" Rzeszów 2007. Produkcją techniczną nagłośnienia i oświetlenia tego wydarzenia, po raz kolejny zajeła się firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa. Swe doświadczenie i profesjonalizm mogliśmy wykorzystać poczynając od festiwalowych prób, przesłuchań, aż po koncert galowy Festiwalu.

W trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "CARPATHIA" Rzeszów 2007 wzięło udział blisko dwustu artystów z Polski, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Rumunii, Rosji i Anglii. Finalistom imprezy akompaniowała orkiestra festiwalowa pod kierownictwem Zbigniewa Jakubka.

Perełkami tegorocznego Festiwalu były m.in. recital NATALII KUKULSKIEJ, spektakl wokalno - taneczny pt. "MODA I MIŁOŚĆ" w wykonaniu solistów i grupy artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, w reżyserii Anny Czenczek, czy finałowy koncert wszystkich uczestników Festiwalu pt. "Maj w radości i piosence", w reżyserii profesor Jadwigi Gałęskiej - Tritt, przy akompaniamencie orkiestry festiwalowej pod dyrekcją Zbigniewa Jakubka.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki "CARPATHIA" 2007 przeszedł już do historii, była to z pewnoscią wyjatkowa uczta dla duszy i ciała. Wszystkich Państwa PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa , już dziś zaprasza na kolejną edycję za rok.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu