Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

II Urodziny Millenium Hall

Już kolejny raz nasza firma miała przyjemność współpracować z galerią handlową MILLENIUM HALL. Po spektakularnym otwarciu w 2011 roku, tym razem wspólnie świętowaliśmy II urodziny.

Nasza firma odpowiedzialny była za scenę, konstrukcje, światło i nagłośnienie podczas głównych koncertów w nowo otwartym klubie "Magazyn - Millenium".
 
Podczas tegorocznej imprezy w dniach od 18 do 20 października oprócz licznych promocji i rabatów w sklepach organizatorzy postarali się o to aby każdy w programie mógł znaleźć coś dla siebie. Pierwszego dnia odbyły się warsztaty hip hopowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Warsztaty poprowadziła Ryfa Ri wybitna raperka i tancerka, która po finałowym koncercie uczestników warsztatów sama wystąpiła na scenie w "Magazyn Millenium".

W kolejnym dniu klub zmienił się w wybieg dla modelek. Podczas pokazu mody w industrialnym stylu można było zobaczyć między innymi kolekcje Katarzyny Bajer- Kaczmarskiej pt. „Transforemers” by Caha i autorskiej kolekcji dodatków biżuteryjnych Kod Krystyny Odolińskiej. Następnie  zaprezentowano kolekcje pierwszego w Polsce salonu mody May Way. Na deser odbył się pokaz najnowszej kolekcji Guess.

W trzecim dniu do klubu "Magazyn Millenium" zawitał zespół KULT z Kazikiem Staszewskim na czele. Koncert zgromadził setki fanów tej znakomitej polskiej formacji. Podczas występu nie mogło zabraknąć takich utworów jak: "Baranek", "Arahja", "Polska", "Krótkie kazanie na temat jazdy na maxa", czy też znakomitego coveru Iggy Popa "Pasażer". Koncert trwający blisko 3 godziny zakończył obchody II urodzin Millenium Hall.

Nasza firma kolejny raz spisała się wzorowo. Budując scenę, wieszając konstrukcję i nagłośnienie zmieniła z pozoru zwykłe pomieszczenie w prawdziwie industrialny klub, będący centrum II urodzin Millenium Hall, który ma szanse wpisać się na stałe w kalendarium rzeszowskich imprez.

Foto: paweldubiel.com.pl
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu