Instalacje
Technika estradowa
e-sklep

Realizacje

PRO-ART dla EURO 2012

W ramach ogólnopolskiego cyklu imprez promujacych niepowtarzalne i bezprecedensowe wydarzenie w naszym kraju, jakim są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, 7 lipca br. zorganizowano inauguracyjny I Wielki Koncert Polsko – Ukraiński w Krasiczynie.

W bajkowej, urzekającej i magicznej scenerii krasiczyńskiego Zamku, na jego dziedzińcu wystąpili znani polscy i ukraińscy artyści, w repertuarze muzyki operowej, filmowej i musicalowej. Zgromadzona publiczność mogła rozkoszować się zarówno przy operowych ariach z Carmen, jak również wyśmienicie bawić się przy suitach z takich superprodukcji światowej kinematografii jak "Gladiator", "Misja" czy "Hary Potter". Na scenie PRO-ART wystapiła m.in Orkiestra LEOPOLIS, którą poprowadził Wojciech Mrozek, mezzosopranistka Agata Sava oraz czterech tenorów ze Lwowa między innymi światowej sławy, świetny Vasyl Ponajda.

Jest nam tym bardziej miłio, że ten inauguracyjny Koncert promujący Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, mogła wyprodukować firma PRO-ART Profesjonalna Technika Estradowa, fakt ten jest dla nas dowodem naszego profesjonalizmu i zaufania.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu