Oświetlenie

PRO-ART to światło, które zachwyca!

Obok dźwięku światło jest jednym z najważniejszych elementów scenicznego show. Wydobywa scenę z mroku, stwarza nastrój, tworzy odpowiedni klimat oraz angażuje emocjonalnie widzów. Światło współgra z muzyką tworząc nierozerwalną więź, budując napięcie, rozpalając zmysły i porywając tłum do zabawy. Nowoczesna technika pozwala na dynamiczną grę światłem i barwą. Światła i barwy same w sobie mogą być niezapomnianym spektaklem pozostającym na długo w umysłach widzów. Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek koncert czy widowisko bez inteligentnych urządzeń oświetleniowych czy efektownych laserów.

Naszą ideą jest dostarczanie unikalnych i kompleksowych rozwiązań oświetleniowych. Robimy wszystko, aby były dostosowane do indywidualnych potrzeb i charakteru widowiska – swoją wiedzę opieramy na wieloletnim doświadczeniu.

Rodzaje oświetlenia

Zajmujemy się zarówno oświetleniem estradowym jak i teatralnym. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie planu zdjęciowego, dekoracji oraz efektowne iluminacje architektury.

Aby sprostać wymaganiom, wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy, zapewniający różnorodne efekty świetlne i wizualne. Ponadto cały czas powiększamy nasze zasoby uzupełniając je
o nowoczesne i nowatorskie rozwiązania. Zobacz wykaz sprzętu.

  • unikalne i kompleksowe rozwiązania oświetleniowe
  • oświetlenie estradowe i teatralne
  • profesjonalne oświetlenie planu zdjęciowego
  • iluminacje architektury i dekoracji
Oświetlenie - zobacz wykaz sprzętu »
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu