Technika estradowa

Techniczna realizacja imprez, od tych najmniejszych po prestiżowe wydarzenia medialne.

PRO-ART To wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w technicznej obsłudze imprez. Zawsze dostarczamy profesjonalne nagłośnienie, efektowne oświetlenie, bezpieczną scenę
i fachową ekipę. Współpracując z nami, możesz w pełni, w poczuciu komfortu zająć się kreacją przedsięwzięcia artystycznego i zapomnieć o sprawach technicznych - zajmiemy się tym kompleksowo po zaskakująco niewygórowanej cenie.

Z myślą o realizowanych przez nas produkcjach, jakości i czystości dźwięku, jak również satysfakcji osobistej, pracujemy na innowacyjnym system nagłośnieniowym line array firmy d&b audiotechnik - światowego potentata i lidera w branży nagłośnieniowej. Za pomocą systemów d&b audiotechnik nagłaśnia się największe przedsięwzięcia artystyczne na świecie, również w Polsce. Można by tu wymieniać bez końca, festiwale i koncerty m.in. Jazz Jamboree, Rava Blues Festiwal, Top Trendy czy Krajowy Festiwal Piosenki w Opolu.

Dysponujemy sceną najwyższej jakości, wielofunkcyjnym systemem ALLROUND firmy LAYHER, który umożliwia budowę stabilnej konstrukcji wielopoziomowej estrady o dowolnej wysokości, także na terenach o dużych nierównościach.

Przywiązujemy dużą wagę do niewidocznych dla odbiorcy aspektów dotyczących bezpieczeństwa osób znajdujących się na scenie, dlatego zapewniamy:
  • zabezpieczenia boczne
  • urządzenia piorunochronne
  • gaśnice proszkowe
  • pakiet ubezpieczeń OC

Konstrukcje sceniczne posiadają wszystkie Europejskie Certyfikaty i Atesty.

Ponadto dostarczamy unikalne i kompleksowe rozwiązania oświetleniowe dostosowane do indywidualnego charakteru imprezy. Realizujemy oświetlenie estradowe, teatralne oraz architektoniczne.

Zapewniamy efektowne zestawy multimedialne. Projektory, ekrany projekcyjne a także ekrany LED. Nowoczesne uatrakcyjnienie imprezy w postaci mappingu to sposób na to aby przestrzeń, dzięki technice, mogła zmienić się z szarej ponurej na zasłaną kwiatami czy też iluminacjami architektonicznymi. To element, który niewątpliwie wzbogaci walory wizualne każdego wydarzenia.

Od lat współpracujemy z ogólnopolskimi mediami zarówno publicznymi jak i komercyjnymi, w tym takimi potentatami jak Telewizja Polska S.A. czy Polskie Radio S.A. Współdziałamy z największymi koncernami, patronami niejednego ogólnopolskiego wydarzenia kulturalnego, sportowego czy gospodarczego.

Poprzez fachowość i doświadczenie, jak również niezawodną jakość usług, firma PRO-ART wielokrotnie przyczyniła się do komercyjnego i medialnego sukcesu niejednego wydarzenia zarówno o znaczeniu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

PRO-ART to PROfesjonalna technika dla inicjatyw ARTystycznych.
Na skróty:
instalacje technika estradowa e-sklep
nagłośnienie scena oświetlenie multimedia
Adres:

PRO-ART Dariusz Śmigiel

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Szybki kontakt:

+48 17 852 04 05 +48 602 27 66 48

info@pro-art.eu